KONST / Litografier / Serigrafier 12804488
nr 1280 4488
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 5 st, 3/150, Signerade. Motivet: 25x25 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:46:29
7/10 20:41:29
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal